09 mar 2012

Tureckie wzory

Tureckie wzory są ponadczasowe. Tak więc nic dziwnego, że na sklepowych wieszakach często pojawiają się ozdobione nimi ubrania. Ten wzór pojawiał się na wiosennych pokazach u takich projektantów jak Jil Sander, Jonathan Saunders czy Stella McCartney.

Generalnie ubrania pokryte wzorami często sprawiają nam problem podczas stylizacji. Jak więc wybierać i z czym łączyć te z elementami tureckiego orientu?

Na co dzień świetnie prezentują się luźne, materiałowe spodnie z tym właśnie deseniem. Jeśli jesteście odważne i nie boicie się mody, to proponujemy wam total look, czyli założenie wzorzystej bluzki oraz np. szortów. Pamiętajcie, że nie zawsze musicie łączyć desenie z gładkimi tkaninami. Moda to przecież zabawa.

Sukienki w tureckie wzory wyglądają bardzo szykownie. Śmiało możecie je założyć na kolację w modnej restauracji albo na bankiet.

Orient opanował nie tylko sukienki, spodnie czy bluzki, ale również stroje kąpielowe. Jeśli chcecie być trendy na plaży, to już wiecie jakie bikini kupić na nowy sezon.

 

Zdjęcia: http://tmagazine.blogs.nytimes.comhttp://feather-magazine.comhttp://www.swimwearworld.com

Jedna odpowiedź na „Tureckie wzory

  1. Ula
    9 marca 2012 o 11:59

    BARDZO lubię ten klimat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>